mandrivnik: (вовк)
[personal profile] mandrivnik
tim-tom

Трохи про інцидент в аеропорту Копітнарі (Кутаїсі).

Приїхавши в аеропорт запакованими десь за годину до початку реєстрації, якраз грузилися пасажири в Донецьк, ранок був похмурим, накрапав дощ і десь гриміло-блимало, такий же день як і приліт.

Десь за 20 хвилин до початку реєстрації я від таксистів почув що літак буде спізнюватися, і звідки вони знають таку інформацію .
Коли вже реєстрація повинна бути в розпалі - повідомили що літак спізнюється на 6 годин!!!! через технічні проблеми /////

Чекати так чекати, добре що Кутаїсі рядом.
!!! В аеропорту Копітнарі, який працює з серпня 2012 року, немає ні кофематів, ні дьюті-фрі, ні кафешок !!!
Лише кулер з водою на вході та чистій зоні.

Десь о 20:30 по місцевому оголосили реєстрацію. Пройшли реєстрація без наслідків не всі. На питання чи в сумці велосипед - чітка відповідь: "Какой велосипед, слышиш, там гвино, хачапури, одежда, одеяло...", не такі ще допити робили.
Але, декого розкололи і на реєстрації почули бажану відповідь. Ясна справа заставили доплатити не лише двох осіб, а й всю групу.
В дискусію про багаж вели лише 2 особи.

Особливо пригнічує те, що мій багаж визначили як спортивний інвентар і вимагали додаткової виплати. На мої переконання що там колеса для інвалідної коляски для мого любимого діда, менеджер WizzAira в аеропорту Міранда Шоні, не вірила.
Після пошуку моєї сумки серед іншого багажу та огляду через сканер (фото немає) де чітко було видно колеса для інвалідної коляски та одяг і нічого іншого металічного та габаритного, менеджер WizzAira в аеропорту Міранда Шоні, почала не коректно, до своєї зайнятої посади, висловлюватися в мою сторону та звинувачуючи мене в махінаціях та в обмані авіакомпанії... Не слухаючи мої претензії та питання Вона швидко зникла...
Сука ще та.

------------------------
[11:12:26 | Змінено в 11:14:51] Tim-tom -: на спробу фотографувати було отримано безапеляційну заборону, з аргументами на зразок "госбєзапаснасть". Фотку видалив, але ж ми знаємо, що рукапісі нє гарят)) вдома відновив рекавером. На фотографіях зі сканера чітко видно, що велосипеди не є велосипеди, а купа металу, що потребує зборки, зазвичай спортивне спорядження в якості велосипеда, це зняте переднє колесо і розвернуте кермо, тобто з аеропорту можна їхати своїм ходом через 5 хв. Але ці аргументи не хвилювали затяту манагершу, їй треба було відпрацьовувати корпоративні настанови і показувати прикладом як нада нагібать бідних туристів. Отак і попали. Було би може не так прикро, якби не побачене нами розвантажування літака в Києві. Пара сумок виконала стрітову програму по дропам з висоти 3м, бо вантажнику було лінь обережно укласти сумки на конвеєр і він нічого кращого не придумав, як скинути крайні сумки з рівня дверей вантажного відсіку прямо на злітно-посадкову смугу.
--------------------------

На перевірці ручного багажу з нас витрясли всю "душу", це вам не "Жуляни" - де всім побарабану, а в "Копітнарі" витягли всі батарейки, ножичі, креми і навіть бутилочку з водою, а самих бородатих - ощупали з ніг до голови.

В Київ прилетіли о 22:52, швидко пройшли паспортний контроль та перевірку деяких сумок на сканері.
При цьому спізнилися на потяг на 4 години.

Profile

mandrivnik: (Default)
Maximus Cunctator

June 2017

S M T W T F S
    123
45678910
1112 1314151617
18192021222324
252627282930 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 05:04 pm
Powered by Dreamwidth Studios