mandrivnik: (вовк)
[personal profile] mandrivnik
tim-tom

Трохи про інцидент в аеропорту Копітнарі (Кутаїсі).

Приїхавши в аеропорт запакованими десь за годину до початку реєстрації, якраз грузилися пасажири в Донецьк, ранок був похмурим, накрапав дощ і десь гриміло-блимало, такий же день як і приліт.

Десь за 20 хвилин до початку реєстрації я від таксистів почув що літак буде спізнюватися, і звідки вони знають таку інформацію .
Коли вже реєстрація повинна бути в розпалі - повідомили що літак спізнюється на 6 годин!!!! через технічні проблеми /////

Чекати так чекати, добре що Кутаїсі рядом.
!!! В аеропорту Копітнарі, який працює з серпня 2012 року, немає ні кофематів, ні дьюті-фрі, ні кафешок !!!
Лише кулер з водою на вході та чистій зоні.

Десь о 20:30 по місцевому оголосили реєстрацію. Пройшли реєстрація без наслідків не всі. На питання чи в сумці велосипед - чітка відповідь: "Какой велосипед, слышиш, там гвино, хачапури, одежда, одеяло...", не такі ще допити робили.
Але, декого розкололи і на реєстрації почули бажану відповідь. Ясна справа заставили доплатити не лише двох осіб, а й всю групу.
В дискусію про багаж вели лише 2 особи.

Особливо пригнічує те, що мій багаж визначили як спортивний інвентар і вимагали додаткової виплати. На мої переконання що там колеса для інвалідної коляски для мого любимого діда, менеджер WizzAira в аеропорту Міранда Шоні, не вірила.
Після пошуку моєї сумки серед іншого багажу та огляду через сканер (фото немає) де чітко було видно колеса для інвалідної коляски та одяг і нічого іншого металічного та габаритного, менеджер WizzAira в аеропорту Міранда Шоні, почала не коректно, до своєї зайнятої посади, висловлюватися в мою сторону та звинувачуючи мене в махінаціях та в обмані авіакомпанії... Не слухаючи мої претензії та питання Вона швидко зникла...
Сука ще та.

------------------------
[11:12:26 | Змінено в 11:14:51] Tim-tom -: на спробу фотографувати було отримано безапеляційну заборону, з аргументами на зразок "госбєзапаснасть". Фотку видалив, але ж ми знаємо, що рукапісі нє гарят)) вдома відновив рекавером. На фотографіях зі сканера чітко видно, що велосипеди не є велосипеди, а купа металу, що потребує зборки, зазвичай спортивне спорядження в якості велосипеда, це зняте переднє колесо і розвернуте кермо, тобто з аеропорту можна їхати своїм ходом через 5 хв. Але ці аргументи не хвилювали затяту манагершу, їй треба було відпрацьовувати корпоративні настанови і показувати прикладом як нада нагібать бідних туристів. Отак і попали. Було би може не так прикро, якби не побачене нами розвантажування літака в Києві. Пара сумок виконала стрітову програму по дропам з висоти 3м, бо вантажнику було лінь обережно укласти сумки на конвеєр і він нічого кращого не придумав, як скинути крайні сумки з рівня дверей вантажного відсіку прямо на злітно-посадкову смугу.
--------------------------

На перевірці ручного багажу з нас витрясли всю "душу", це вам не "Жуляни" - де всім побарабану, а в "Копітнарі" витягли всі батарейки, ножичі, креми і навіть бутилочку з водою, а самих бородатих - ощупали з ніг до голови.

В Київ прилетіли о 22:52, швидко пройшли паспортний контроль та перевірку деяких сумок на сканері.
При цьому спізнилися на потяг на 4 години.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

mandrivnik: (Default)
Maximus Cunctator

June 2017

S M T W T F S
    123
45678910
1112 1314151617
18192021222324
252627282930 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 05:00 pm
Powered by Dreamwidth Studios